Tym  możemy się pochwalić

Firma Kapela Cafe działa na koszalińskim rynku w branży vendingowej od 1998 roku, a od 2010 roku jesteśmy członkiem inicjatywy „Made in Koszalin”

W tym czasie dzięki  zaufaniu klientów,  którym nas obdarzyli  i korzystają z naszych usług , udało się nam zrealizować wiele projektów na terenie Koszalina i okolic.

W latach 2010-2011 dla uczniów szkół podstawowych naszego regionu rozdaliśmy około 40.000 sztuk soczków 100% w ramach akcji „owoce, warzywa i soki są na 5”. W latach 2013-2017 wyposażyliśmy 5 szkolnych  świetlic w kąciki „Kubusiowej krainy”. Jednak największym naszym sukcesem było pozyskanie środków na remont  oddziału dziecięcego w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie w ramach projektu „KUBUSIOWE SZPITALE”.  Odmalowane zostały trzy piętra o łącznej powierzchni około 300 m2 . Wykonawcą był znany artysta malarz Maciej Kot.

To było w miesiącu czerwcu 2015 roku, a już w miesiącu sierpniu 2015 roku udało się powtórzyć ten sam projekt na oddziale dziecięcym szpitala  w Białogardzie. Nie poprzestając na wymienionych pracach, w miesiącu maju 2016 r.  dokonaliśmy rewitalizacji przychodni przy Specjalistycznym Zespole Gruźlicy i Chorób Płuc w Koszalinie.

W miesiącu lutym 2017 roku  jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy nowy projekt dzięki któremu korytarze szkolne nabrały nowego atrakcyjnego wyglądu.

Pomalowany został korytarz w Szkole Podstawowej Nr 6 w Koszalinie, a w miesiącu sierpniu w Szkole Podstawowej w Malechowie.

Wszystkie te akcje były  możliwe dzięki  wielkiemu wsparciu jakie posiadamy z firmy Maspex Wadowice, która obdarzyła nas zaufaniem i od 2008 roku dołączyła nas do wąskiego grona autoryzowanych operatorów vendingowych.