Firma „Kapela Cafe” będąca autoryzowanym operatorem firmy  Maspex Wadowice Sp. z o.o. Sp.k., w zakresie sprzedaży automatycznej (vending) produktów takich marek jak: KUBUŚ, TYMBARK, LUBELLA, Salatini,  DecoMorreno, nawiązując współpracę z placówkami oświatowymi proponuje:

  • montaż i obsługę automatów do sprzedaży drobnych art. spożywczych i zimnych napojów oraz automatów do sprzedaży napojów gorących, na wynajętej od Szkoły powierzchni, za którą płacimy comiesięczny czynsz. Kwota czynszu ustalana jest każdorazowo z Dyrekcją Szkoły;
  • ponad to, w przypadku nawiązania współpracy, możemy zaproponować stworzenie strefy wypoczynku zwanej  KUBUSIOWĄ KRAINĄ;
  • jeżeli Szkoła nie jest zainteresowana Kubusiową Krainą, możemy doposażyć Państwa zaplecze sportowe w sprzęt sportowy;
  • chętnie uczestniczymy również w innych projektach dydaktyczno-oświatowych realizowanych w Szkole.

Oświadczamy jednocześnie, że cały asortyment art. spożywczych sprzedawanych w naszych automatach spełnia wymagania Rozporządzeniem  Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016r. w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach.

Firma Kapela Cafe działa na koszalińskim rynku w branży vendingowej od 1998 roku, a od 2010 roku jesteśmy członkiem inicjatywy „Made in Koszalin”. W tym czasie dzięki  zaufaniu klientów,  którym nas obdarzyli  i korzystają  z naszych usług , udało się nam zrealizować wiele projektów na terenie Koszalina i okolic.

W latach 2010-2011 dla uczniów szkół podstawowych naszego regionu rozdaliśmy około 40.000 sztuk soczków 100% w ramach akcji  „owoce, warzywa i soki są na 5”W latach 2013-2017 wyposażyliśmy 5 szkolnych  świetlic w kąciki „Kubusiowej krainy”.

Jednak największym naszym sukcesem było pozyskanie środków na remont  oddziału dziecięcego w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie w ramach projektu „KUBUSIOWE SZPITALE”.  Odmalowane zostały trzy piętra o łącznej powierzchni około 300 m2 . Wykonawcą był znany artysta malarz Maciej Kot.
To było w miesiącu czerwcu 2015 roku, a już w miesiącu sierpniu 2015 roku udało się powtórzyć ten sam projekt na oddziale dziecięcym szpitala  w Białogardzie. Nie poprzestając na wymienionych pracach, w miesiącu maju 2016 r.  dokonaliśmy rewitalizacji przychodni przy Specjalistycznym Zespole Gruźlicy i Chorób Płuc w Koszalinie.

W miesiącu lutym 2017 roku  jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy nowy projekt dzięki któremu korytarze szkolne nabrały nowego atrakcyjnego wyglądu. Pomalowany został korytarz w Szkole Podstawowej Nr 6 w Koszalinie, a w miesiącu sierpniu w Szkole Podstawowej w Malechowie.

Wszystkie te akcje byłymożliwe dzięki  wielkiemu wsparciu jakie posiadamy z firmy Maspex Wadowice, która obdarzyła nas zaufaniem i od 2008 roku dołączyła nas do wąskiego grona autoryzowanych operatorów vendingowych.

 

W CELU OMÓWIENIA SZCZEGÓŁÓW SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

tel. 607 456 541 / 607 456 542