ZESTAWY

Stawiamy na różnorodność naszych automatów po to, by jak najlepiej dopasować się do wymagań klientów. Dla zapewnienia dostępu do napojów i przekąsek możliwie najliczniejszej grupie konsumentów, stosujemy zestawy urządzeń, dostarczające optymalny asortyment. W zależności od oczekiwań, możliwości i charakteru lokalizacji przygotowujemy także eleganckie stanowiska sprzedaży automatycznej. Punkty takie możemy dopasować do otoczenia zarówno wewnątrz i na zewnątrz budynku, jak i w przestrzeni publicznej. Zawsze wspólnie z klientem szukamy rozwiązań, spełniających jego oczekiwania.

ZESTAWY ZEWNĘTRZNE

ZABUDOWA OVS

Najnowszy automat wolno stojący, wydający szeroką gamę gorących i zimnych napojów. Łączy w sobie cztery systemy przygotowywania napojów: SpeedMix (instant) i PressoBean (espresso) dla gorących napojów, SPAQA PostMix z użyciem syropów oraz SPAQA Speer Mix z użyciem produktów instant dla napojów zimnych. Wyposażony jest w unikalną klawiaturę w postaci 24 podświetlanych kwadratów o wielkości 5 cm na 5 cm. Automat posiada dwie niezależne wieże, mieszczące w sobie do 800 kubków o dwóch różnych pojemnościach. Dostosowujące się stanowisko wydawania kubków: 70-73-78-80 mm. To urządzanie ma wiele możliwości obsługi klienta, jednocześnie jest łatwy w obsłudze przez operatora.

ZESTAWY WEWNĘTRZNE

ZABUDOWA IVS

Najnowszy automat wolno stojący, wydający szeroką gamę gorących i zimnych napojów. Łączy w sobie cztery systemy przygotowywania napojów: SpeedMix (instant) i PressoBean (espresso) dla gorących napojów, SPAQA PostMix z użyciem syropów oraz SPAQA Speer Mix z użyciem produktów instant dla napojów zimnych. Wyposażony jest w unikalną klawiaturę w postaci 24 podświetlanych kwadratów o wielkości 5 cm na 5 cm. 

ZESTAWY BIUROWE

ZABUDOWA CINO XS GRANDE

To elegancki, funkcjonalny i zaopatrzony w energooszczędne oświetlenie diodowezautomatyzowany ekspres do kawy i innych napojów gorących. Perfekcyjny wymiar w sektorze table-top, który doskonale sprawdzi się w biurze, kantynie, czy w kąciku kawowym na stacji paliw. Intuicyjna obsługa zarówno po stronie użytkownika, jaki i konsumenta. W wersji Espresso, dzięki najnowszemu zaparzaczowi umożliwia przygotowanie doskonałej kawy nawet z 15 gram świeżo zmielonej kawy. Kawomaty dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i białej.